چاپ این نوشته
سفر صبح امروز محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی به مبارکه با حواشی همراه بود که این بار نیز برای دومین بار در روزهای اخیر به مقام خبرنگاران و این بار توسط محافظان وزیر راه بی‌احترامی شد.

بی‌احترامی به خبرنگاران این بار توسط محافظان وزیر راه/ برخورد فیزیکی اطرافیان وزیر با مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا،سفر محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی به مبارکه با حواشی همراه بود که این بار نیز برای دومین بار در روزهای اخیر به مقام خبرنگاران و این بار توسط محافظان وزیر راه بی‌احترامی شد.

بنابر گزارش میدانی خبرنگار خبرگزاری فارس در مبارکه، در حاشیه مراسم حضور وزیر راه و شهرسازی در این شهرستان، در هنگام  ایراد صحبت‌های نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، خبرنگار صدا و سیمای مرکز اصفهان قصد تهیه گزارش تصویری از مراسم را داشت که با مخالفت محافظان وزیر و بی‌احترامی آنان به خبرنگار صدا و سیما روبه رو شد و این امر سبب شد خبرنگاران صدا و سیما اصفهان از پوشش این مراسم امتناع کنند.

پس از مراسم افتتاحیه، وزیر راه و شهرسازی که از این موضوع بی‌خبر بود، قصد مصاحبه با صدا و سیما را داشت ولی به دلیل عدم حضور خبرنگار صداوسیما حاضر به پاسخگویی به سؤالات سایر خبرنگاران نشد و محل مراسم را ترک کرد.

طبق مشاهدات خبرنگار فارس در حاشیه حضور وزیر راه و شهرسازی در دانشگاه صنعتی اصفهان، تیم حفاظت با اعضای هیأت علمی و مسؤولان دانشگاه و خبرنگاران، رفتار ناشایست و توهین امیز داشته و با مدیر روابط عمومی دانشگاه برخورد فیزیکی داشتند که با متانت و خودداری مدیر روابط عمومی همراه بود و از طرفی امکان گزارش جلسه تبادل تفاهم نامه فراهم نشد. پیش از این ۴ بار سفر وزیر راه و شهرسازی به اصفهان لغو شده بود.

telegram

Go to TOP