چاپ این نوشته
نشان دادن رشادت هاو جوانمردی های یادگاران جبهه و جنگ قابی ماندگارخواهد بود

برگزاری جلسه کنگره ملی سرداران و۶۰۰ شهید شهرستان باحضور فرمانده سپاه صاحب الزمان سردار فدا در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا،سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه در جلسه کنگره ملی سرداران و ۶۰۰شهید شهرستان که با حضورفرمانده سپاه صاحب الزمان سردار فدا برگزار گردید گفت: برگزاری آیین بزرگداشت مقام شهدا وکنگره های شهدا بستر بسیار مناسبی برای عمق بخشی به فرهنگ ایثار،شهادت و دفاع مقدس است،زیراتوجه به یاد وخاطر شهدا کمتر از شهادت نیست.
هدایت عنوان کرد: امیدواریم حرکت در این مسیر بتواند به گونه ای صحیح تاریخ دفاع مقدس را در شهرستان مبارکه برای نسل های آینده به تصویر بکشد،زیرا نشان دادن رشادت ها و جوانمردی های رزمندگان قابی ماندگارو ممتاز خواهد بود.
لذا شهرستان شاهد مبارکه دارای ۶۰۰ شهید،۶ هزار رزمنده، ۲ هزار جانباز و ایثارگر است.
بنابراین وظیفه ی مسئولین است در این مسیر که بسترش فراهم گردیده واهتمام ویژه ی سردار سلیمانی رئیس محترم بسیج مستضعفان کشور را به دنبال داشته با دقت ویژه ای دنبال گردد.
سرپرست فرمانداری مبارکه افزود:انتظار میرود فرمانده سپاه صاحب الزمان سردار فدا،همانطور که درشهرستان های دیگر مدد کار برگزاری کنگره ی های ملی شهدا بوده اند در شهرستان مبارکه به لحاظ کیفیت و ضرورت هایی که وجود دارد انشاالله با عزم بیشتر و توان بیشترحامی ما باشند.
همچنین لازم است با مساعدت یادگاران جبهه و جنگ و مردم شهیدپرور در محلات و شهرهای مبارکه ستادهای شهری و روستایی تشکیل شودتابتوانیم با جمع آوری اسناد ومدارکی که از دفاع مقدس در شهرستان داریم انشاالله یک واقعه بزرگ فرهنگی برای این دیار رقم بزنیم.

telegram

Go to TOP