چاپ این نوشته
گراميداشت روز خبرنگار،ارج نهادن به آگاهي و شعور و بهانه‌ای است تا از درگاه ايزد تعالي براي خبرنگاران ،اين مشاوران امين و ناصحان مشفق كه با ارائه مطالب و انعكاس حقايق ،كارشناسانه در تحقق اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ياري گر مسئولان هستند آرزوي سرافرازي ،تداوم و توفيق نمايیم.

پیام تبریک شهرداری و شورای اسلامی شهر مبارکه به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا،متن پیام به شرح زیر است:

باسمه‌تعالی

حقیقت‌نگار هستی به قلم عزتی ابدی بخشید و این خود مدال افتخاری بزرگ برای صاحبان قلم و اصحاب رسانه است. سلام خداوند بر خبر‏نگاران شهیدی که قلم را همچون سلاح و رسانه را همچون سنگری برای دفاع از آزادی و استقلال قرار داده و در این مسیر، باافتخار به دیدار حضرت دوست شتافتند.

هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی که به ((روز خبرنگار)) نام‌گذاری گردیده ،روز پاسداشت اندیشه‌های والایی است که متعهدانه درراه اعتلای فرهنگ ایرانی – اسلامی می‌کوشند و قلم را چون سلاحی در سنگر آگاه‌سازی جامعه در برابر شبیخون امواج پرحجم رسانه‌های دشمن ،بکار می‌گیرند و با پرتوافشانی شعور و دانایی ،تیرگی‌های تحریف فرهنگی و مسخ ارزش‌های انسانی را می‌زدایند.

گرامیداشت روز خبرنگار،ارج نهادن به آگاهی و شعور و بهانه‌ای است تا از درگاه ایزد تعالی برای خبرنگاران ،این مشاوران امین و ناصحان مشفق که با ارائه مطالب و انعکاس حقایق ،کارشناسانه در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی یاری گر مسئولان هستند آرزوی سرافرازی ،تداوم و توفیق نماییم.

این‌جانبان ضمن ارج نهادن به مقام عالی خبرنگار شهید محمود صارمی ، فرارسیدن روز خبرنگار را به دلسوزان و فعالان عرصه‌ی خبر و اطلاع‌رسانی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای این عزیزان و به‌ویژه خبرنگاران فعال شهرستان مبارکه آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

سید محسن هاشمی- شهردار مبارکه

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

telegram

Go to TOP