چاپ این نوشته
این روز را به تمامی خبرنگاران عزیز و خانواده بزرگ اطلاع رسانی به ویژه خبرنگاران پر تلاش شهرستان مبارکه تبریک عرض نموده و از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و فعالیت های شهرستان، خصوصا اخبار مربوط به نهاد امامت جمعه، تقدیر و تشکر می نمایم.

پیام تبریک امام جمعه محترم شهرستان مبارکه به خبرنگاران خدوم این شهرستان بمناسبت فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا،پیام تبریک امام جمعه محترم شهرستان مبارکه به خبرنگاران خدوم این شهرستان بمناسبت فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار :

بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و ما یسطرون
سلام و درود خداوند بر جهادگران جبهه مطبوعات
سلام و درود خداوند بر تمامی وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند و آن را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی گیرند.
سلام و درود خداوند بر طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم، همانانی که صادقانه می نویسند،می نویسند برای ساختن فرهنگ غنی، آنانی که در مقام عمل با بهره گیری از علم خود، آگاهی و روشن بینی را به جامعه ارزانی می دارند و با حضور در رویدادهای گوناگون، روایتگر صحنه های تلخ و شیرین می شوند.
سلام و درود خداوند بر تمامی خون نگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت های سلطه گر جهانی قرار دادند و در این راه پر افتخار به لقاء محبوب رسیدند.
هفدهم مرداد ماه، سالروز شهادت بزرگ مرد عرصه خبر، شهید محمود صارمی، بهانه ایست برای پاسداشت خبرنگاران
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای این عرصه، این روز را به تمامی خبرنگاران عزیز و خانواده بزرگ اطلاع رسانی به ویژه خبرنگاران پر تلاش شهرستان مبارکه تبریک عرض نموده و از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و فعالیت های شهرستان، خصوصا اخبار مربوط به نهاد امامت جمعه، تقدیر و تشکر می نمایم.
در پایان برای همه شما خوبان که آگاهی را حق مردم می دانید و در این راستا، خستگی ناپذیر و مجدانه می کوشید، سلامتی و توفیق در ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبری معظم انقلاب اسلامی را از خداوند متعال مسئلت می کنم.
با تقدیم احترام
سید مهدی موسوی – امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مبارکه

telegram

Go to TOP