چاپ این نوشته
در راستای تحقق شعار سال"جهش تولید"، هدایت سرپرست فرمانداری ، خانم دکتر صالحی نماینده مجلس شورای اسلامی ، ترابی معاون عمرانی فرمانداری ، حقیقی رئیس اداره صمت شهرستان مبارکه و هیئت همراه از چهار واحد تولیدی شهرستان بازدید بعمل آوردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحد ها قرار گرفتند.

سرپرست فرمانداری و نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان مبارکه ضمن بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان از واحدهای نمونه تولید اقلام پیشگیری از کرونا تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا،در این دیدار ها اصغر هدایت سرپرست فرماندار شهرستان مبارکه ضمن حضور در واحدهای تولیدی مبارکه با اهداء لوحی از کارگران و کارفرمایان شرکتهای گلتاش و ظریف پلیمر که در تولید تجهیزات بهداشتی ومواد ضد عفونی کننده در بحث مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا پیشتاز بودند تقدیر کرد.

در این بازدید که از شرکت گلتاش ، ظریف پلیمر ، شرکت آبیاری و آبرسانی (iem) و شرکت اصفهان ابتکار واقع در شهرستان مبارکه صورت گرفت، بازدید کنندگان ضمن تقدیر از کارفرمایان این واحد های تولیدی که علی رغم شرایط شیوع بیماری کرونا در کشور، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان با همت و تلاش مضاعف چرخ های تولید و صنعت کشور را به حرکت در می آورند تقدیر کردند.

telegram

Go to TOP